Foo Fighters z nowym singlem, butami Vans i sake

Foo Fighters przygotowują się do premiery „Medicine At Midnight”, nowej płyty, którą zamierzają wydać z początkiem lutego. Zespół zaliczył właśnie hat-trick, wpuszczając do obiegu własną linię butów Vans, wódkę Sake i przede wszystkim nowy singiel.

Foo Fighters mieli w ubiegłym roku świętować 25-lecie, grając rocznicową trasę, ale podobnie jak inne zespoły, Foos musieli zostać w domu. Pozwoliło im to zając się nowym albumem, który jest już na horyzoncie. Zespół 2 lutego zamierza wydać „Medicine At Midnight”, dziesiąty longplay w swoim dorobku.

Foo Fighters zaskakują. Pierwszy singiel „Shame Shame” przyniósł niespieszne, surowe brzmienie. Efekt potęgował mroczny, czarno-biały teledysk. Kolejny singiel „No Son of Mine” również okazał się mocnym, rockowym sztosem, mającym coś ze spontaniczności Motörhead. Ten sam kierunek reprezentuje jeszcze gorący utwór „Waiting On A War”. Na krótko przed premierą „Medicine At Midnight” Foo Fighters pokazują, że są w gazie, a fani mogą spodziewać się mocnej, prawdziwie rockowej płyty.

Singiel „Waiting On A War” udostępniamy poniżej.

Foo Fighters nie poprzestają jednak na muzyce. Zespół zaprezentował również firmowane swoim logo buty przygotowane wspólnie z marką Vans. Oprócz tego grupa wprowadza do sprzedaży sake Hansho będące owocem współpracy z japońską firmą Tatenokawa. To dość osobliwy sposób promocji płyty…

CZYTAJ TEŻ: DAVE GROHL PREZYDENTEM USA? MUZYK KOMENTUJE

Przypomnijmy: w ubiegłym roku Foo Fighters opublikowali epkę „00050525 Live in Roswell” zawierająca materiały z legendarnego koncertu zagranego w 2005 r. dla 500 fanów w opuszczonej bazie amerykańskich sił powietrznych w Roswell w stanie Nowy Meksyk. Strefa ta uważana jest za miejsce domniemanej katastrofy UFO w latach 40. XX w.

Ostatni pełnoprawny album amerykańskiej formacji ukazał się w 2017 r. W tym samym roku na Open’er Festival miał miejsce ostatni Polski koncert Foo Fighters.

Bestsellerowe koszulki Foo Fighters oraz gadżety związane z zespołem znajdziecie w RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.