Corey Taylor chory na COVID-19. „Jestem bardzo, bardzo chory”

Złe wieści przekazuje Corey Taylor. Frontman Slipknot nie dokończy trasy koncertowej ze swoim solowym zespołem. Muzyk zakaził się koronawirusem. „Jestem bardzo, bardzo chory” – wprost mówi popularny wokalista.

Gdy już wydawało się, że w USA branża muzyczna złapała oddech, za oceanem koronawirus znów straszy. Kolejni artyści przekładają zaplanowane koncerty, bo w ich obozie pojawia się COVID-19. Kilka dni temu przytrafiło się to ekipie Korn. Teraz swoje koncerty przekłada Corey Taylor, który otrzymał pozytywny wynik testu.

Lider Slipknot o wszystkim poinformował w mediach społecznościowych.

„Chciałbym mieć lepsze wieści. Obudziłem się dziś, zrobiłem test i jest wynik pozytywny. Jestem bardzo, bardzo chory. Nie będę w stanie zagrać w ten weekend. Jestem totalnie załamany. Naprawdę bardzo przepraszam” – w piątek wieczór poinformował Taylor.

Muzyk uspokoił fanow: „Powinno być dobrze. To jak przeziębienie. Jestem zaszczepiony, więc się nie martwię, ale na pewno nie chcę tego komuś sprzedać. Bądźcie bezpieczni i bardzo wam dziękuję. Wkrótce znów się widzimy. Obiecuję”.

Więcej wiadomości o stanie zdrowia Taylora przekazuje jego żona Alicia Taylor.

„Corey ma się dobrze i dziękuję wszystkim za wsparcie i wszystkie wiadomości. Czekam, aż będę mogła zabrać go do domu, żeby móc się nim zaopiekować. Na szczęście nie stracił smaku ani węchu, więc wysłałam mu niedorzeczne ilości różnych przekąsek, izotoników i deserów” — na Twitterze zaćwierkała małżonka wokalisty.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR NARZEKA NA STREAMING I CHWALI LARSA ULRICHA

Taylor nie należy do osób, które mogą pozwolić sobie na leżenie w łóżku. Oprócz działań z solowym zespołem Taylor pracuje nad nowym albumem ze Slipknot. Najpierw jednak zamaskowana ekipa z Iowa chce dokończyć europejską trasę, dwukrotnie przekładaną z powodu pandemii. To dobra wiadomość dla polskich fanów Slipknot. Zespół ma wystąpić w Polsce 7 sierpnia 2022 r. w Trójmieście. Wydarzenie zorganizuje Mystic Coalition.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.