Billboard: Guns N’ Roses zarobili ponad 300 mln $ na Not In This Lifetime

Znów potwierdza się, że powrót Guns N’ Roses był najbardziej kasowym come backiem, jaki można było zrobić w świecie rock’n’rolla. Grupa dołożyła kolejne 50 mln dolarów do ogólnej sumy, jaką zarobiła na bieżącej trasie. Wszystko dzięki koncertom w USA, które potrwają przynajmniej do końca listopada.

Not In This Lifetime Tour, czyli pierwsza trasa Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993), w której udział biorą Axl Rose, Slash i Duff McKagan, prowadzi w zestawieniu najbardziej dochodowych tras koncertowych prowadzonym przez „Billboard”. Z najnowszych danych wynika, że na ostatnich koncertach w USA grupa zarobiła przeszło 50 mln dolarów. Oznacza to, że dochody z całego tournée właśnie przekroczyły astronomiczną kwotę 300 mln dolarów.

By zbić tak oszałamiającą fortunę, Guns N’ Roses potrzebowali półtora roku, bo przypomnijmy: trasa Not In This Lifetime Tour rozpoczęła się w kwietniu 2016 r. W międzyczasie przed laty „najniebezpieczniejszy zespół na świecie” zdążył awansować do grona najlepiej zarabiających gwiazd według „Forbesa”.

Ale to nie koniec zbierania żniw przez Guns N’ Roses. Trasa Not In This Lifetime Tour zakończy się dopiero 29 listopada. Do tego czasu Gunsi wystąpią jeszcze 25 razy. Liczby z pewnością zostaną więc jeszcze wywindowane. Co dalej? Richard Fortus, drugi gitarzysta zespołu, twierdzi, że w grę wchodzi nowy album Guns N’ Roses. Póki co jednak nie ma żadnych potwierdzonych informacji na ten temat. A szkoda.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Bernal Saborio (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.