Asking Alexandria powraca z nowym singlem i albumem „See What’s on the Inside”

Nowość od Asking Alexandria. Zespół udostępnił pierwszy singiel z zapowiedzianej na ten rok płyty „See What’s on the Inside”. Posłuchajcie mocnego, emocjonalnego utworu „Alone Again”, którym Anglicy otwierają nowy rozdział.

W nieco ponad rok od premiery poprzedniej płyty gwiazdy post-hardcore’u z Asking Alexandria powracają z nowym materiałem. Do sieci trafił pierwszy singiel z kolejnej płyty popularnej kapeli, a to oznacza, że promocja kolejnego albumu Asking Alexandria właśnie się rozpoczęła.

Jeszcze gorący singiel „Alone Again” możecie odsłuchać poniżej.

– „Alone Agane”, podobnie jak reszta płyty, to efekt naszego ponownego zjednoczenia się i zakochania w tym, co sprawiło, że założyliśmy ten zespół. Bez dodatków i żadnych tanich sztuczek. To nasza piątka grająca na instrumentach tak głośno, jak potrafimy – komentuje Ben Bruce, gitarzysta i główny kompozytor w Asking Alexandria.

– W pewnym momencie każdy z nas poczuł się zagubiony i zdezorientowany tym, kim jest i kim chciałby być, ale uważam, że w tym sensie ten utwór nas jednoczy. Jesteśmy podekscytowani, mogąc podzielić się zarówno tym singlem, jak i całym albumem. Wróciliśmy do korzeni. Chcieliśmy na nowo rozpalić w sobie pasję do muzyki rockowej i metalowej – dodaje Bruce.

Najnowsze wydawnictwo Asking Alexandria ukaże się w ramach kontraktu z Better Noise Music, firmy, w której katalogu znajdują się m.in. takie zespoły, jak Five Finger Death Punch, In Flames czy The HU. Premiera płyty „See What’s on the Inside” została wyznaczona na 1 października.

CZYTAJ TEŻ: „BLACK ALBUM” NAJWAŻNIEJSZY DLA GITARZYSTY ASKING ALEXANDRIA

Aktualny skład grupy tworzą Danny Worsnop, Ben Bruce, Cameron Liddell, Sam Bettley i James Cassells.

Koszulki Asking Alexandria oraz pełen merch zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.