Amon Amarth mają swoją grę. „Łapcie za młoty”

Amon Amarth to zespół dobrze rozeznany w temacie gier. Amoni wydali właśnie kolejną grę na urządzenia mobilne, promując w ten sposób ubiegłoroczny album „Berserker”. Gotowi na epicki, dziki szał walki?

Według północnych legend berserker był nieznającym strachu wojownikiem, który gdy ogarnął go szał walki, stawał się niezwyciężony. „Berserker” to także ostatnie wydawnictwo Amon Amarth, szwedzkich metalowców, będących ucieleśnieniem współczesnych wikingów.

Amoni znani są z tego, że tworzą wokół swojej muzyki wyjątkowe uniwersum. Jeśli czujecie w sobie gen wikinga, z pewnością się w nim odnajdziecie. Pomoże wam w tym muzyka szwedzkiej kapeli, ale też najnowsza gra, którą zespół przygotował na iOS i Androida.

„Łapcie za młoty i historycznie nie do końca poprawne hełmy. Czas rozgnieść wrogów!” – zachęca opis gry.

Fabuła platformówki nie jest szczególnie zagmatwana. W grze wcielamy się w rolę Thora, boga piorunów, którego zadaniem jest niszczenie wszystkiego, co stanie na jego drodze. Jeśli zachodzi taka potrzeba, a zachodzi prawie zawsze, w ruch idą młot i pioruny. W grze „Berserker” do walki zagrzewa muzyka Amon Amarth. Najlepsi gracze mają otrzymać od Szwedów specjalne nagrody-niespodzianki.

Warto odnotować, że nie jest to pierwsza gra, jaką wypuszczają członkowie Amon Amarth. Podobną grę zespół wypuścił już w 2017 r. Pisaliśmy o niej w artykule „Amon Amarth mają swoją grę. Młot, pioruny i mocny soundtrack”.

To będzie pracowity rok dla Amon Amarth. Latem grupa wyruszy w europejską trasę, w ramach której dotrze do Polski. Koncert Amon Amarth odbędzie się 18 lipca w Warszawie na deskach sceny letniej warszawskiego klubu Progresja.

Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Bestsellerowe koszulki z nadrukami Amon Amarth oraz gadżety zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.