Zwiastun nowego Batmana z Nirvaną w tle

Nowy film o Batmanie to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „The Batman” z Robertem Pattinsonem. W tle „Something In The Way” Nirvany.

Robert Pattinson, który wcieli się w postać Batmana w najnowszym filmie Matta Reevesa, przez wielu wciąż kojarzony jest z kinem dla nastolatków. Po obejrzeniu pierwszego trailera filmu „The Batman” możemy być pewni, że nie będzie to bajkowy film o jednowymiarowym superbohaterze – i że Pattinson jako aktor tym razem pokaże inne oblicze.

Trailer nowego Batmana sprawia wrażenie zapowiedzi mocnego filmu. Mroczną pocztówkę z ponurego Gotham City dopełnia „Something In The Way” Nirvany, utwór z płyty „Nevermind”, który na potrzeby trailera przearanżował Michael Giacchino. Jeśli wersja Nirvany była posępna, to ta Giacchino jest soundtrackiem niepokoju, depresji i paranoicznej wizji zła.

Zapowiedź filmu „The Batman” oraz wykorzystaną w nim wersję „Something In The Way” udostępniamy poniżej.

Fabuła „The Batman” ma być osadzona w czasie początków działalności Bruce’a Wayne’a jako Batmana. W filmie mamy zobaczyć też narodziny m.in. Kobiety Kot (Zoe Kravitz) i Pingwina (Colin Farrell).

Choć nie znamy daty premiery filmu, „The Batman” już teraz wzbudza ogromne emocje. Czy będzie to obraz na miarę ubiegłorocznego „Jokera”, najwcześniej przekonamy się jesienią przyszłego roku. Zdjęcia zostały wznowione w czerwcu. Wcześniej prace nad filmem powstrzymała pandemia koronawirusa. Jak przyznają twórcy filmu, przed nimi wiele pracy. Jedno jest pewne: kiedykolwiek dojdzie do skutku, premiera nowego Batmana będzie dużym wydarzeniem. Czekamy!

Merch związany z Batmanem, w tym ubrania i całą gamę gadżetów, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV