Znamy support przed koncertem Rammstein w 2020

Znamy support przed przyszłorocznym koncertem Rammstein, który odbędzie się 17 lipca 2020 r. Podobnie jak ostatnim razem, koncert niemieckiej legendy otworzy francuski duet fortepianowy Duo Jatekok.

Ci, którzy byli na ostatnim koncercie Rammstein 24 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie, z pewnością pamiętają Duo Jatekok. To pomysłowy i pełen pasji duet, uznawany za jeden z najwybitniejszych duetów fortepianowych zarówno we Francji, skąd pochodzi, jak i na świecie. W swoich nagraniach i projektach łączą różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, hip-hop czy metal.

W Warszawie, gdzie Rammstein zagra 17 lipca 2020 r., Duo Jatekok wykona utwory z płyty „Klavier” Rammsteina na dwa fortepiany i cztery ręce.

Przypomnijmy: Rammstein wróci do Polski ze swoim siódmym, imiennym albumem, który Niemcy wydali 17 maja. Album „Rammstein” to pierwsze wydawnictwo grupy od czasu premiery „Liebe ist für alle da” z 2009 r.

Po płyty, koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV