W sobotę trzeci półfinał Eliminacji do Pol’and’Rock Festival

Przed nami trzeci półfinał Eliminacji do Pol’and’Rock Festival. W najbliższy weekend w klubie Stary Maneż w Gdańsku kolejne zespoły staną do walki o możliwość zagrania na największej festiwalowej scenie w Polsce.

Pol’and”Rock Festival (eks-Przystanek Woodstock) to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby się każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości – np. poprzez Eliminacje do Pol’and’Rock Festivalu.

Za nami pierwszy etap Eliminacji polegający na skrupulatnym sprawdzaniu przez jurorów konkursu każdej nadesłanej płyty. W chwili obecnej trwają półfinały, czyli występy live, które przybliżają zespoły biorące udział w walce o Pol’and’Rock Festival do występów na scenach festiwalu.

Pierwszy półfinał Eliminacji odbył się 23 marca w klubie B17 w Poznaniu. Pewne występu w finale konkursu po poznańskich zmaganiach są Łukasz Drapała & Chevy, Karolina Czarnecka i Ornette. Do historii przeszedł również półfinał Eliminacji we Wrocławiu, z którego do finału dostału się formacje Kraków Street Band, Przybył i Zagi.

Kto dołączy do wymienionych finalistów Eliminacji?

W najbliższą sobotę, 18 maja, we klubie Stary Maneż w Gdańsku o możliwość zagrania na Pol’and’Rock Festival powalczą BAiKA, Dive, Echa, Hurrockaine, Moyra, Sunsmoke, Terrific Sunday i Vane. Gościem specjalnym będzie Agata Karczewska. Jako gwiazda zaprezentuje się Łydka Grubasa.

Szczegóły gdańskiego półfinału Eliminacji do Pol’and’Rock Festival udostępniamy poniżej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.polandrockfestival.pl/eliminacje

Naszą relację z ubiegłorocznego finału Eliminacji, który odbył się 30 czerwca 2018 r., możecie zobaczyć via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV