Three Days Grace na dwóch koncertach w Polsce!

Dobra wiadomość dla fanów formacji Three Days Grace. Grupa przyjedzie do Polski na 2 koncerty z materiałem z jeszcze gorącej płyty „Outsider”. Pierwszy odbędzie się 23 października we Wrocławiu, drugi – 24 października w Warszawie.

Goszcząc w Polsce latem 2017 r., wyprzedali koncert w warszawskiej Stodole. Wówczas Three Days Grace promowali album „Human”, na którym w roli wokalisty zadebiutował Matt Walst. Tym razem zespół odwiedzi nasz kraj z już z nowym longplayem, wydanym w marcu albumem Outsider.

Pochodząca z Kanady formacja najpierw wystąpi we Wrocławiu, przyjeżdżając do Centrum Koncertowego A2, by dzień później zameldować się w warszawskiej Progresji.

Przedsprzedaż biletów w cenach 99/120 zł wystartuje w najbliższą środę, 9 maja, o godz. 10.00 na stronie www.sklep.knockoutprod.net

Początki Three Days Grace sięgają 1997 r. Aktualny skład grupy tworzą Matt Walst, Barry Stock, Brad Walst i Neil Sanderson.

W samych Stanach Zjednoczonych zespół sprzedał ponad 6 mln albumów i 13-krotnie podbił listę przebojów Billboard Mainstream Rock Songs. Podobnym osiągnięciem może pochwalić się wyłącznie formacja Van Halen.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV