The Sixpounder ogłasza ogólnopolską trasę. Killer King 2019

The Sixpounder rusza na koncerty. Czołowy przedstawiciel polskiej sceny groov i melodic metalu ogłasza obszerną trasę Killer King 2019 Tour. Trasa będzie częścią promocji nowej płyty wrocławskiej ekipy.

– To będzie nasza pierwsza po tak długiej przerwie trasa w roli headlinera, przez co dołożymy wszelkich starań, żeby była szczególnie wyjątkowa i bezkompromisowa – komentują członkowie The Sixpounder.

– Zagramy wam najlepsze i najpopularniejsze kawałki z dotychczasowych wydawnictw oraz całkowicie premierowy materiał „Killer King Volume 1”, którego szczegóły ujawnimy niebawem – dodaje zespół.

W sumie The Sixpounder zagra przeszło 30 koncertów, zaczynając od występu na Oleśnica Rock Festival 7 września. W trasę Killer King 2019 Tour grupa wyruszy z nowym gitarzystą Maciejem Rosikiem.

Daty nadchodzących koncertów The Sixpounder udostępniamy poniżej. Bilety trafią do sprzedaży w drugiej połowie czerwca. Goście specjalni oraz supporty trasy zostaną ujawnieni w późniejszym terminie.

Począwszy od 2006 r., The Sixpounder dorobił się miana jednej z najciężej pracujących i oddanych scenie metalowej formacji w Polsce. Zespół ma za sobą trzy pełnometrażowe wydawnictwa w klimatach groov, melodic, death i thrash. Ponadto wrocławianie mogą się pochwalić udziałem w prestiżowych festiwalach pokroju Wacken Open Air czy Przystanek Woodstock oraz obszernymi trasami u boku m.in. Vader, Acid Drinkers i Decapitated. Potencjał The Sixpounder docenił również producent Daniel Bergstrand znany ze współpracy m.in. z takimi zespołami, jak Dimmu Borgir czy In Flames.

Dyskografię The Sixpounder zamyka album „True to Yourself” z 2016 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV