Tarja wydaje „In The Raw”. Posłuchaj fragmentów płyty

Kilka dni dzieli nas od premiery nowej płyty Tarji Turunen. Obdarzona hipnotyzującym głosem była już wokalistka Nightwish 30 sierpnia nakładem earMUSIC wyda swój najnowszy album „In The Raw”.

Tarja dba o swoją solową karierę i nie zwalnia tempa. W lipcu ubiegłego roku wokalistka, znana przede wszystkim z wystepów w Nightwish, wydała koncertowy album „Act II”. Przy okazji jego premiery Tarja wspominała, że jej plan na drugą połowę 2019 r. to nagranie pełnoprawnej płyty. Plan ten udało się zrealizować w stu procentach.

30 sierpnia nakładem earMUSIC do sklepów trafi „In The Raw”, piąty solowy album fińskiej artystki.

„«In The Raw» udowadnia, że Tarja i jej piękny głos brzmią tak oszałamiająco, jak zawsze. Pracując z wieloma muzykami i producentami, z którymi Tarja współpracowała już wcześniej, chcieliśmy wydobyć surowość, a następnie dopasować ją do uczuć, jakie towarzyszyły Tarji od początku procesu pisania płyty” – czytamy w informacji prasowej, przygotowanej przez management Tarji.

„«In The Raw» pokazuje Tarję pogrążającą się w surowych emocjach i poruszającą osobiste sprawy w tekstach. Tarja sama przyznaje, że ta szczerość sprawiła, że otworzyła się bardziej niż kiedykolwiek i że przez tę szczerość poczuła się obnażona, ale też szczęśliwa z tego, dokąd zaprowadziły ją te teksty” – dowiadujemy się z informacji.

Gościnnie na „In The Raw” pojawią się m.in. Cristina Scabbia z Lacuna Coil i Björn „Speed” Strid z Soilwork.

Fragmenty płyty możecie odsłuchać poniżej.

Przypomnijmy: ostatnim albumem studyjnym Tarji wciąż jeszcze pozostaje „The Shadow Self” z 2016 r.

Merch Tarji znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV