Tarja rozpoczyna sezon świąteczny. W piątek premiera płyty „Christmas Together”

Święta daleko, ale Tarja już teraz postanowiła rozpocząć sezon na nagrywanie christmas songów. W najbliższy piątek była frontwoman Nightwish wyda świąteczny album „Christmas Together: Live At Olomouc And Hradec Králové 2019”. Wydawnictwo promuje utwór „Together”.

Na ulice nie wyruszyła jeszcze ciężarówka Coca-Coli, ale jeśli chcecie poczuć świąteczny nastrój w listopadzie, Tarja służy pomocą. Wokalistka na dniach wyda świąteczny album koncertowy „Christmas Together: Live At Olomouc And Hradec Králové 2019”. Do sieci trafił pierwszy utwór zapowiadający nadchodzące wydawnictwo.

„Together” to jeden z 30 utworów, które znajdą się na „Christmas Together: Live At Olomouc And Hradec Králové 2019”. Za produkcję całości odpowiada Tarja, a także jej bliscy współpracownicy: Jim Dooley i Tim Palmer.

Utwór „Together” udostępniamy poniżej.

To kolejne podejście Tarji do świątecznej klasyki. Wokalistka ma na koncie m.in. świąteczne płyty „Henkäys Ikuisuudesta” i „From Spirits And Ghosts (Score For Dark Christmas)”. Oprócz tego fińska artystka w ostatnich latach regularnie dawała atmosferyczne świąteczne koncerty, odwiedzając katedry, kościoły i kaplice w różnych krajach.

CZYTAJ TEŻ: TARJA OCENIA SZANSE NA SWÓJ POWRÓT NIGHTWISH. „NIE JEST ŹLE”

Przypomnijmy: Tarja była głosem Nightwish w latach 1996-2005. Formacja pożegnała się z Tarją, zarzucając jej brak chęci do dalszej pracy, a także traktowanie grupy „gościnnie”. Tarja nie pozostawała dłużna i po opuszczeniu szeregów Nightwish ostro wypowiadała się o kolegach z Nightwish. Topór wojenny udało się zakopać stosunkowo niedawno. W 2017 r. wokalistka wystąpiła z basistą Nightwish Marco Hietalą po raz pierwszy od 12 lat.

Dyskografię Tarji zamyka ubiegłoroczny album „In The Raw” wydany nakładem earMUSIC.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV