Tarja rozpoczyna sezon świąteczny. W piątek premiera płyty „Christmas Together”

Święta daleko, ale Tarja już teraz postanowiła rozpocząć sezon na nagrywanie christmas songów. W najbliższy piątek była frontwoman Nightwish wyda świąteczny album „Christmas Together: Live At Olomouc And Hradec Králové 2019”. Wydawnictwo promuje utwór „Together”.

Na ulice nie wyruszyła jeszcze ciężarówka Coca-Coli, ale jeśli chcecie poczuć świąteczny nastrój w listopadzie, Tarja służy pomocą. Wokalistka na dniach wyda świąteczny album koncertowy „Christmas Together: Live At Olomouc And Hradec Králové 2019”. Do sieci trafił pierwszy utwór zapowiadający nadchodzące wydawnictwo.

„Together” to jeden z 30 utworów, które znajdą się na „Christmas Together: Live At Olomouc And Hradec Králové 2019”. Za produkcję całości odpowiada Tarja, a także jej bliscy współpracownicy: Jim Dooley i Tim Palmer.

Utwór „Together” udostępniamy poniżej.

To kolejne podejście Tarji do świątecznej klasyki. Wokalistka ma na koncie m.in. świąteczne płyty „Henkäys Ikuisuudesta” i „From Spirits And Ghosts (Score For Dark Christmas)”. Oprócz tego fińska artystka w ostatnich latach regularnie dawała atmosferyczne świąteczne koncerty, odwiedzając katedry, kościoły i kaplice w różnych krajach.

CZYTAJ TEŻ: TARJA OCENIA SZANSE NA SWÓJ POWRÓT NIGHTWISH. „NIE JEST ŹLE”

Przypomnijmy: Tarja była głosem Nightwish w latach 1996-2005. Formacja pożegnała się z Tarją, zarzucając jej brak chęci do dalszej pracy, a także traktowanie grupy „gościnnie”. Tarja nie pozostawała dłużna i po opuszczeniu szeregów Nightwish ostro wypowiadała się o kolegach z Nightwish. Topór wojenny udało się zakopać stosunkowo niedawno. W 2017 r. wokalistka wystąpiła z basistą Nightwish Marco Hietalą po raz pierwszy od 12 lat.

Dyskografię Tarji zamyka ubiegłoroczny album „In The Raw” wydany nakładem earMUSIC.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.