Startuje wirtualny Pol’and’Rock. Gdzie oglądać „najpiękniejszą domówkę świata”?

Tegoroczna odsłona Pol’and’Rock Festival jest inna niż wszystkie. Zamiast spotkań w Kostrzynie nad Odrą społeczność „najpiękniejszego festiwalu świata” siada za ekranem komputera, smartfona czy telewizora, aby zdalnie połączyć się z Pol’and’Rock.

Już w czwartek będzie można zobaczyć i usłyszeć wspaniałe koncerty i inspirujące rozmowy z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych prowadzone po raz kolejny przez dziennikarzy Onet.pl. Wydarzenie będzie transmitowane całkowicie online, dlatego sprawdźmy, gdzie będzie można oglądać pierwszą (i miejmy nadzieje ostatnią) „najpiękniejszą domówkę świata”.

Zacznijmy od najpopularniejszego serwisu telewizji internetowej w Polsce. Player.pl to oficjalny partner transmisji i świetna opcja dla tych, którzy na co dzień korzystają z intuicyjnej i przyjaznej użytkownikowi aplikacji. Player.pl jest częścią telewizji TVN, będącej patronem medialnym wirtualnego Pol’and’Rock.

Następnym kanałem jest KręciołaTV na YouTube. To miejsce, które festiwalowicze znają z transmisji, bo od wielu lat zespół Kręcioły pokazuje na żywo koncerty „najpiękniejszego festiwalu świata”.

Kolejną opcją oglądania relacji na żywo jest Facebook Pol’and’Rock Festival oraz strona KręciołaTV. Kanały rozwijane od wielu, wielu lat osiągające w trakcie festiwalu kilkumilionowe zasięgi, a według danych IQS zajmujące pierwsze miejsca zaraz po oficjalnej stronie festiwalu, jeśli chodzi o najważniejsze źródła informacji o Pol’and’Rock.

Innym strumieniem festiwalowych fali jest Twitch, czyli nowość w komunikacji festiwalu. Twitch to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych, który kojarzony jest z transmisją gier, a w tej chwili buduje społeczność wokół influencerów, gwiazd i zespołów muzycznych. Co ciekawe, Twitch został częścią festiwalowej transmisji za sprawą propozycji zagorzałych entuzjastów Pol’and’Rock.

Najnowsze informacje prosto ze studia w Warszawie będą dostępne również na Onet.pl Dziennikarze Onetu poprowadzą ponadto spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych.

Dla tych, którzy wolą słuchać radia, jak co roku będzie działać również Radio Pol’and’Rock. Alternatywna stacja to Antyradio – również partner tegorocznego Pol’and’Rock Festival.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych organizowany od 1995 r.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się w terminie 30 lipca – 1 sierpnia 2020 r., przybierze formę festiwalu online. W ramach wydarzenia publiczności zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców. Na Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu.

Pełną listę zaproszonych wykonawców i gości znajdziecie na www.polandrockfestival.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV