RockMetalTV: Szukamy zespołów – zgłoś się i zagraj w Vintage Records!

To temat dla kapel (i znajomych kapel). Szukamy zespołów gotowych porządnie wstrząsnąć murami Vintage Records Studio i pokazać się w RockMetalTV. Nie musicie wyglądać jak Krzysztof Ibisz. Warunek jest jeden: musicie dawać radę.

Jeżeli wasz pałker nie trzyma tempa, lepiej odpuśćcie (a najlepiej poszukajcie nowego pałkera), bo równanie bębnów nie przejdzie. W RockMetalTV gra się bez ściemy i bez pudru – no, chyba że jesteście zadeklarowanymi glamrockowcami…

To proste: zależy nam na tym, by prezentować prawdziwe zespoły z nurtu rock/metal, takie, które lepiej niż w studiu wypadają live. Grasz w takim? Świetnie się składa – być może twój band będzie kolejnym, jaki pokażemy.

Gdzie będziemy was pokazywać? Oczywiście tu, na RockMetalNews.pl, ale też na fanpage’u RockMetalShop.pl, który w tej chwili liczy ponad 170 tys. fanów. Pokażemy was nie raz, a kilka razy, bo każda sesja rozbita jest na odcinki (od 3 do 5). Każdym możecie swobodnie dysponować. W ten sposób dajemy wam realne narzędzie promocji waszego składu.

Co do kwestii technicznych – szczegóły znajdziecie w zakładce RockMetalTV. Tu ograniczymy się do tego, że nadajemy z Vintage Records, studia nagraniowego położonego w pobliżu Nowego Tomyśla, którego właścicielem jest Szymon Swoboda – realizator nagrań i producent. To on i jego ekipa montują poszczególne odcinki RockMetalTV. Szymon dokonuje również selekcji zespołów, które zapraszamy do projektu.

Jak wysłać zgłoszenie? Najlepiej drogą elektroniczną, śląc mail z informacjami o was i materiałem na adres [email protected] Na ten sam adres kierujcie ewentualne wątpliwości i sugestie związane z projektem.

Projekt kierujemy do zespołów poruszających się w szeroko pojętym nurcie rock/metal, jeżeli więc gracie gatunki pokrewne, oczywiście też możecie się zgłaszać. Nikogo nie skreślamy. O dokładnych zasadach udziału w projekcie kapele, które przebiją się przez etap selekcji, zostaną poinformowane mailowo.

W ostatnich odsłonach RockMetalTV gościliśmy zespoły Blackberry Brothers i Major Kong. Oto linki do przykładowych odcinków:

Blackberry Brothers [link]
Major Kong [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV