Projekt Me And That Man odsłania karty. „New Man, New Songs, Same Shit”

„New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1” – oto jak Nergal nazwał nowy album Me And That Man. Krążek trafi do sprzedaży 27 marca nakładem Napalm Records. Do sieci trafił trzeci singiel promujący wydawnictwo.

Tytuł nowej płyty Me And That Man nie pozostawia wątpliwości, że zespół otwiera nowy rozdział. Bez Johna Portera, ale za to z licznymi gośćmi – album Me And That Man „New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1” ukaże się 27 marca.

Wraz z ogłoszeniem szczegółów płyty obóz Me And That Man udostępnił nowy singiel. Utwór „Surrender” możecie odsłuchać poniżej.

Na „New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1” nie zabraknie gości. Wśród nich znajdą się takie gwiazdy, jak lider Slipknot Corey Taylor, Brent Hinds z Mastodon, Matt Heafy z Trivium czy Isahn, lider norweskiego Emperora. Wygląda więc na to, że Nergal, którego wokale na pierwszym albumie Me And That Man spotkały się z umiarkowanym entuzjazmem sporej grupy odbiorców, tym razem postawił na sprawdzone głosy.

– Z największą dumą i… rodzajem ulgi prezentujemy drugi album Me And That Man. Jedenaście utworów. Każdy z własnym charakterem i energią. Najbardziej utalentowane i najważniejsze postaci całej sceny – swój krążek rekomenduje zespół.

W kwietniu grupa rozpocznie trasę z materiałem z „New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1”. Jej szczegóły znajdziecie na fanpage’u formacji.

Me And That Man to projekt, który rozpoczął działalność na początku 2017 r. Wraz z Johnem Porterem, wcześniej wspóltworzącym Me And That Man, Nergal zdołał wydać ciepło przyjęty album „Songs Of Love and Death”, a także zagrać serię udanych koncertów w Polsce i krajach Europy Zachodniej. Drogi obu muzyków rozeszły się jednak jeszcze w 2017 r.

Naszą recenzję pierwszej płyty Me And That Man znajdziecie via [link]

Jeśli bardziej interesuje was Behemoth, merch zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV