Powrót Sweet Noise. Bilety na koncert w Poznaniu w sprzedaży

Długo wyczekiwany powrót Sweet Noise stał się faktem. 26 lipca zespół wystąpi w poznańskim klubie u Bazyla w towarzystwie Mr Tea, Shadowmore i Crashback. Bilety trafiły do sprzedaży.

Sweet Noise to jeden z najważniejszych zespołów polskiego metalu lat 90. i pierwszej dekady XXI w. Grupa powstała w 1990 r. w Swarzędzu pod Poznaniem. Od początku istnienia przewodzi jej wokalista Piotr „Glaca” Mohamed.

Ostatni album Sweet Noise („The Triptic”) ukazał się w 2007 r. Wcześniej zespół wydał serię albumów przez wielu uważanych za kultowe, jak „Getto” (1996), „Czas ludzi cienia” (2002) czy „Revolta” (2003). Przez ostatnią dekadę formacja pozostawała nieaktywna wydawniczo i koncertowo (nie licząc dwóch festiwalowych koncertów w 2016 r. – red.). O powrocie grupy Glaca mówi jednak od lat. Pierwsze oficjalne informacje pojawiły się w połowie maja.

„Tego lata Sweet Noise wraca na koncerty” – oznajmił Glaca, zapowiadając sceniczny powrót Sweet Noise.

Póki co na stronie zespołu widnieją dwa wydarzenia. Koncertowy come back formacja zaliczy na własnym podwórku w Poznaniu. Występ zaplanowano na 26 lipca. Dwa dni później zespół pojawi się w Pruszczu Gdańskim.

Bilety na poznański koncert trafiły do sprzedaży na stronie TicketOS.pl. Cena to 55 (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu).

Powrót Sweet Noise Glaca zapowiadał już podczas wywiadu, który przeprowadziliśmy przy okazji premiery solowej płyty muzyka pt. „Zang”. Wywiad obejrzycie poniżej.

fot. R. Hade (www.facebook.com/sweetnoiseband)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV