Polski raper w restauracji z wokalistą Rammstein

Współczesne gwiazdy hip-hopu nie ukrywają tego, że chcą być niczym gwiazdy rocka. Trend ten dotyczy raperów zza oceanu, ale również polskich graczy. Polski raper Malik Montana jest na dobrej drodze – właśnie spotkał się z wokalistą Rammstein.

Nie jesteśmy specjalistami od rapu, ale od czasu do czasu docierają do nas informacje o kolejnych raperach, którzy jednoznacznie manifestują zainteresowanie sceną rockową. Niedawno informowaliśmy o popularnym raperze MGK zapowiadającym nagranie rockowej płyty. Jeszcze dalej idzie Post Malone. Posty niedawno wypuścił singiel z Ozzym Osbournem, po czym zagrał koncert online z materiałem Nirvany.

Polscy raperzy nie chcą być gorsi. Świat podbija Malik Montana, gwiazda krajowego rapu afgańskiego pochodzenia (raper dorastał w Niemczech i stosunkowo niedawno zaistniał w polskim hip-hopie – red.).

CZYTAJ TEŻ: RAMMSTEIN JAKO POCZĄTKUJĄCA KAPELA. ZOBACZ ARCHIWALNE NAGRANIE

Malik to postać budząca kontrowersje, ale nie przeszkadza mu to w podbijaniu polskiej rap gry. To obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, co potwierdzają oszałamiające wręcz liczby wyświetleń jego teledysków na YouTube i imponujące wyniki sprzedaży albumów Malika. Na krajowej scenie Malik osiągnął właściwie wszystko i teraz najwyraźniej uznał, że pora na zagranicę.

Zagraniczna kariera Malika rozwija się błyskawicznie. Raper już na tym etapie miał okazję wyskoczyć na piwo z Tillem Lindemannem z Rammstein, czym pochwalił się na Instagramie. Jak napisał, Lindemann udzielił mu życiowej lekcji. Jakiej dokładnie? Tego Malik nie zdradził.

Zdjęcie rapera z frontmanem Rammstein udostępniamy poniżej.

Till Lindemann ma teraz nieplanowane wolne. Gdyby nie pandemia koronawirusa, tego lata odbyłaby się kolejna stadionowa trasa Rammstein. Ostatecznie Niemcy przełożyli tournée, w tym zaplanowany wcześniej polski koncert. Ostatecznie Rammstein zagra w naszym kraju 17 lipca 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV