Poligon nr. 4 ma „Flashback”. Grunge not dead

Swoim najnowszym albumem „Flashback” formacja Poligon nr. 4 wraca do klimatu Seatlle początku lat 90. Macie pod ręką trampki i kraciaste koszule? Wkrótce mogą wam się przydać – Poligon nie zwalnia tempa!

„No Past – No Future” z albumu „Flashback” Poligonu nr.4 na codziennej liście Turbo Top Antyradia zajmuje obecnie (6-7 grudnia) pierwsze miejsce. To jak zderzenie pociągu ze stacji Nirvana z pociągiem ze stacji Pearl Jam. Zero kompromisu, tony sentymentu. Garażowa produkcja, brudny bas. Jeśli wasza młodość to lata 90., to powinno być to.

Singiel „No Past – No Future” udostępniamy poniżej.

Zespół ma w planach jeszcze dwa klipy promujące „Flashback”. Pierwszy ma mieć premierę na początku 2018 r., drugi – wiosną przy okazji trasy koncertowej.

Warszawski Poligon nr. 4 to uznany skład koncertujący w wielu klubach Polski, w tym praktycznie we wszystkich największych obiektach w Warszawie, jak Stodoła, Progresja czy Proxima. W Stodole supportowali kilkukrotnie Kult oraz KNŻ. Byli też w trasie z zespołem Closterkeller. Dwa razy dotarli do półfinału festiwalu Emergenza. W 2013 r. nagrali utwór „Tiziphone” na specjalną składankę będącą hołdem dla zespołu Closterkeller. Gościnnie razem z Kazikiem Staszewskim mieli okazję wykonać utwór„Legenda ludowa” z repertuaru grupy KNŻ.

Najnowszy album Poligonu można nabyć poprzez stronę wytwórni SP Records.

Zespół znajdziecie na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV