Pol’and’Rock nominowany do Nagrody Publiczności FRYDERYK 2019

Pol’and’Rock Festival po raz kolejny doceniony. Organizowane przez Fundację WOŚP wydarzenie, które co roku ściąga do Kostrzyna nad Odrą rzesze fanów muzyki, zostało nominowane do nagrody FRYDERYK.

– Ta nominacja to fantastyczne docenienie 25-letniej historii „najpiękniejszego festiwalu świata”. Przede wszystkim jednak jest to ukłon w stronę ogromnej społeczności uczestników i fanów Pol’and’Rock Festival, którzy razem z nami współtworzą jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce – komentuje Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP.

Nagroda zostanie przyznana na podstawie wyników głosowania. Jak oddać głos na Pol’and’Rock Festival, dowiecie się via [link]

– Nasz festiwal to trzydniowe spotkanie w klimacie miłości, przyjaźni i muzyki, organizowane od samego początku pod hasłem „Stop przemocy! Stop narkotykom!”. Jesteśmy dumni z tej nominacji i gorąco namawiamy do oddawania głosów – zachęca Owsiak.

Nasz festiwal to trzydniowe spotkanie w klimacie miłości, przyjaźni i muzyki, organizowane od samego początku pod hasłem „Stop przemocy! Stop narkotykom!”. Jesteśmy dumni z tej nominacji i gorąco namawiamy do oddawania głosów – zachęca Owsiak.

FRYDERYKI to najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne w Polsce. Przyznawane są od 1995 r. przez środowisko muzyczne – muzyków, producentów muzycznych, dziennikarzy i przedstawicieli branży fonograficznej, zrzeszonych w Akademii Fonograficznej.

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 r. w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Avatar, Black Stone Cherry, Testament, Acid Drinkers i Decapitated.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

fot. S. Aksienionek (Fundacja WOŚP)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV