Phil Anselmo we wrześniu zadebiutuje z projektem En Minor

Phil Anselmo cały czas szuka swojej drogi. Muzyk, który realizuje się w projektach Philip H. Anselmo & The Illegals oraz Superjoint, pokaże się z innej strony w projekcie En Minor. Zespół we wrześniu ma wydać swój pierwszy album.

Były już wokalista Pantery muzycznie wciąż szuka swojej drogi, aktywnie udzielając się w różnych projektach. Na początku roku w mediach gruchnęła informacja, że Anselmo połączył siły z członkami Slayera i wspólnie z nimi zaprezentuje nową supergrupę. Temat ostatnio przycichł, ale nie oznacza to, że Anselmo niczym nas nie zaskoczy. Jeszcze we wrześniu ma ukazać się pierwszy album projektu En Minor.

Zespół En Minor, który wokalista stworzył z zaprzyjaźnionym gitarzystą Stephenem „Schtevem” Taylorem, został zaprezentowany już wcześniej, ale sprawy najwyraźniej musiały nabrać tempa. Debiut En Minor z pewnością zainteresuje licznych fanów Anselmo, choć nie spodziewajcie się łomotu spod znaku Pantery czy Down.

Zapowiedź pierwszej płyty projektu oraz promujący ją singiel pt. „Blue” znajdziecie poniżej.

CZYTAJ TEŻ: PHIL ANSELMO WSKAZAŁ NAJLEPSZEGO WOKALISTĘ HEAVYMETALOWEGO WSZECH CZASÓW

W sieci bez problemu odkopiecie wcześniejsze single En Minor. To Anselmo śpiewający niczym Nick Cave, posępny klimat i zaskakujące eksperymenty. Fanom americany czy dark country twórczość projektu En Minor może się spodobać. Fanom Pantery? Może być różnie…

Merch Pantery, w tym koszulki, bluzy i płyty, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV