Pearl Jam zapowiada nowe wydawnictwo. Jest pierwszy teaser

Fani Pearl Jam, to informacja dla was – grupa zapowiada nowe wydawnictwo. Nie będzie to wprawdzie pełnoprawny album, a materiał koncertowy, ale i tak jest na co czekać. Zapowiedź krążka trafiła już do sieci.

„Kiedy pierwszy raz wchodzisz na Wrigley Field, czujesz się tak, jakbyś wchodził do krainy Oz” – występ na Wrigley Field wspomina Eddie Vedder, głos Pearl Jam. Zapis dwóch koncertów z tego stadionu trafi na najnowszy, koncertowy album zespołu.

Przypomnijmy: koncerty Pearl Jam na Wrigley Field w Chicago odbyły się kolejno 20 i 22 sierpnia 2016 r. W ich trakcie grupa wykonała łącznie ponad 60 utworów, w tym największe przeboje („Jeremy”, „Alive”), a także covery, m.in. The Beatles („Rain”, „I’ve Got A Feeling”). Czy wszystkie trafią wydawnictwo roboczo nazwane „Let’s Play Two”, nie wiadomo. Tracklista krążka pozostaje tajemnicą, podobnie jak data premiery. Póki co zostaje obejrzenie videozapowiedź. Tę udostępniamy poniżej.

Jak na razie ostatnim albumem wydanym przez Pearl Jam jest „Lightning Bolt” z 2013 r.

Płyty Pearl Jam, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem, takie jak przypinki i naszywki, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV