Ozzy Osbourne: okładka „Ordinary Man” i nowy singiel z Eltonem Johnem

Ozzy Osbourne odsłania karty. Książe ciemności zaprezentował okładkę płyty „Ordinary Man” oraz tytułowy singiel. W nowym utworze legendarnego wokalisty gościnnie wystąpił Elton John.

To już pewne: swój pierwszy solowy album od 10 lat pt. „Ordinary Man” Ozzy Osbourne wyda 21 lutego. Jak wygląda okładka długo wyczekiwanej płyty, sprawdzicie poniżej. Poniżej udostępniamy także singiel nazwany po prostu „Ordinary Man”, w którym obok Osbourne’a gościnnie pojawia się Elton John.

Utwór „Ordinary Man” odsłania łagodniejsze oblicze wieloletniego frontmana Black Sabbath, który po zakończeniu działalności przez zespół ogłosił wznowienie działalności solowej. Jeszcze w 2019 r. Osbourne wypuścił dwa mocniejsze single: „Under The Graveyard” i „Straight to Hell”, oba wsparte zrealizowanymi z rozmachem teledyskami.

Co ciekawe, Osbourne nagrał „Ordinary Man” dzięki współpracy z popularnym raperem Post Malonem i producentem Andrew Wattem, a przynajmniej tak utrzymuje. Pretekstem do spotkania dwóch pokoleń był nagrany na potrzeby nowego albumu Posty’ego utwór „Take What You Want”.

– Wszystko zaczęło się, kiedy Kelly (Osbourne, córka Ozzy’ego – red.) przyszła i powiedziała: „Nie chcesz może popracować z Post Malonem nad jego nowym utworem? Moją pierwszą reakcją było: „Kim jest, k***a, Post Malone?” – wspomina Osbourne.

– Udałem się do studia Andrew. Powiedział, że będziemy pracować w błyskawicznym tempie. Gdy skończyliśmy utwór, zapytał, czy nie jestem zainteresowany zrobieniem płyty. Odpowiedziałem, że byłoby zajebiście, ale że nie chcę przez następne 6 miesięcy siedzieć w studio. Chwilę później mieliśmy już gotowy album – relacjonuje Osbourne.

Książe ciemności zdradził, że na jego najnowszym longplayu pojawią się m.in. Duff McKagan z Guns N’ Roses i Chad Smith z Red Hot Chili Peppers. Osbourne nie ma wątpliwości, że „Ordinary Man” to jego najmocniejszy, najważniejszy album. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już 21 lutego!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV