Ozzy Osbourne ponownie łączy siły z Post Malonem

Na godziny przed premierą płyty „Ordinary Man” Ozzy Osbourne dzieli się kolejnym nowym utworem. W „It’s A Raid” książę ciemności ponownie łączy siły z raperem Post Malonem, który jak sam przyznaje, pomógł mu w nagraniu „Ordinary Man”.

W ostatnich miesiącach sporo łączy Ozzy’ego Osbourne’a i Post Malone’a. Jeszcze w ubiegłym roku Osbourne pojawił się w utworze gwiazdy amerykańskiego rapu. Współpraca przerodziła się w przyjaźń, a na jej fali Osbourne postanowił nagrać pierwszy od ponad dekady album.

– Wszystko zaczęło się, kiedy Kelly (Osbourne, córka Ozzy’ego – red.) przyszła i powiedziała: „Nie chcesz może popracować z Post Malonem nad jego nowym utworem? Moją pierwszą reakcją było: „Kim jest, k***a, Post Malone?” – wspomina Osbourne.

– Udałem się do studia Andrew (Watta, producenta i współpracownika Post Malone’a – red.). Powiedział, że będziemy pracować w błyskawicznym tempie. Gdy skończyliśmy utwór, zapytał, czy nie jestem zainteresowany zrobieniem płyty. Odpowiedziałem, że byłoby zajebiście, ale że nie chcę przez następne 6 miesięcy siedzieć w studio. Chwilę później mieliśmy już gotowy album – relacjonuje wokalista.

Wspólny utwór księcia ciemności i Post Malone’a spotkał się z ciepłym przyjęciem. Krótko po jego premierze, w listopadzie ubiegłego roku, Ozzy pierwszy raz od miesięcy pojawił się na scenie, by wspólnie z Post Malonem wykonać go na koncercie rapera. Drogi muzyków przecinają się ponownie. Osbourne zaprezentował właśnie kolejny singiel z płyty „Ordinary Man”. Gościnnie pojawia się w nim nie kto inny jak Post Malone.

Utwór „It’s A Raid” udostępniamy poniżej.

Album „Ordinary Man” trafi do sklepów 21 lutego. To pierwsze wydawnictwo Osbourne’a od czasu wydania „Scream” w 2010 r.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV