Nowy człowiek w Acid Drinkers. „Młody, szczupły, ale nadrabia obłędem”

Zmiany w szeregach Acid Drinkers. Po niespełna roku wspólnego grania z zespołem rozstaje się Robert „Bobby” Zembrzycki, który w Acids zajął miejsce Wojciecha „Jankiela” Moryto. Teraz miejsce Bobby’ego zajmie Łukasz „Dzwon” Cyndrzer z grupy Veal.

Przez Acid Drinkers przewinęła się cała plejada gitarzystów, ale jeśli sądzicie, że skład, w którym Acids występowali w ostatnich miesiącach, był składem ostatecznym, jesteście w błędzie. Do „Kwasożłopów” dołączył właśnie nowy człowiek.

„Bardzo dziękujemy za ostatnich 9 miesięcy wspólnych koncertów Robertowi „Bobby’emu” Zembrzyckiemu” – czytamy na Facebooku Acid Drinkers. „Bobby tymczasowo zastępował Jankiela, którego miało nie być jakiś czas. Dziś już wiemy, że Jankiel do nas nie wraca, a Robert pełną parą angażuje się w swój nowy zespół, o którym poinformujemy was niebawem”.

Titus, Popcorn i Ślimak poinformowali już, kto będzie z nimi występował. Nowym gitarzystą Acid Drinkers został ogłoszony Łukasz „Dzwon” Cyndrzer z grupy Veal.

„Jest młody, szczupły, ale nadrabia obłędem. Ma znakomitą rękę, nawet dwie, i mocny rockowy fason w przełyku” – nowego kolegę z bandu zachwalają Titus & Co.

Poligonem dla nowego gitarzysty Acids będzie nadchodząca trasa o jednoznacznej nazwie „In Thrash We Trust”. Trasa wystartuje 10 listopada w Zabrzu i w sumie obejmie 11 miast. Pełną rozpiskę koncertów znajdziecie na oficjalnym fanpage’u zespołu.

Dyskografię Acid Drinkers zamyka wydany we wrześniu 2016 r. album „Peep Show”.

Płyty oraz merch grupy znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV