Motörhead rusza ze sprzedażą maseczek „Faces of Lemmy”

Lemmy to dla wielu niedościgniony wzór do naśladowania. Chcecie się do niego upodobnić? Oficjalny sklep Motörhead postanowił dać wam taką możliwość. W jego ofercie pojawiły się maseczki „Faces of Lemmy”.

Pandemia koronawirusa odebrała większości zespołów możliwość zarabiania, co oczywiście jest fatalne, ale jeśli jest coś, na co zwiększyła zapotrzebowanie, z pewnością są to maseczki. Postanowił to wykorzystać obóz Motörhead, proponując produkt, który rzuci was na kolana. Chodzi o maseczki „Faces of Lemmy”.

Maseczki „Faces of Lemmy” to nic innego jak maseczki ochronne z nadrukowaną twarzą Lemmy’ego. Maseczki oferowane są w zestawach zawierających trzy po maseczki w różnych wariantach. Jeden z nich to absolutna klasyka: Lemmy z papierosem w kąciku ust, czyli obraz lidera Motörhead, który chyba najbardziej utrwalił się w świadomości fanów.

Maseczki możecie zobaczyć na stronie oficjalnego sklepu Motörhead.

CZYTAJ TEŻ: METALOWE I ROCKOWE ZESPOŁY W MASKACH. ZNASZ JE WSZYSTKIE?

Przypomnijmy: w przygotowaniu jest film o Lemmym. Z biografią jednej z największych legend muzyki rockowej spróbuje zmierzyć się Greg Olliver, współautor filmu dokumentalnego o Lemmym z 2010 r. Tym razem będzie to nie dokument, a film fabularny (dramat). Będący w przygotowaniu film ma pokazywać Lemmy’ego od wczesnych lat, gdy muzyk był technicznym Jimiego Hendriksa i członkiem psychodelicznej formacji Hawkwind, po lata świetności i zmierzch Motörhead. Z uwagi na rozwijającą się pandemię zdjęcia wystartują na początku przyszłego roku.

Lemmy zmarł w 2015 r. w wyniku choroby nowotworowej. Do końca pozostał na scenie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV