Metallica zagrała „The Four Horseman” w wersji country

„Kill ‚Em All” w wersji country? Nie ma rzeczy niemożliwych. Metallica udostępniła akustyczną aranżację „The Four Horseman” z pamiętnego debiutu, którą czterej jeźdźcy przygotowali na specjalny koncert AWMH Helping Hands Concert.

„The Four Horesman” w wersji bez prądu z mocnym zabarwieniem country trafi na koncertowe DVD „Helping Hands… Live & Acoustic At The Masonic”. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 1 lutego, a cały dochód zasili konto założonej przez zespół fundacji All Within My Hands. Występ, który został zarejestrowany na potrzeby DVD, miał miejsce w listopadzie 2018 r. w San Francisco.

Wydanie „Helping Hands… Live & Acoustic At The Masonic” to nie pierwsza aktywność Metalliki zorientowana na pomoc potrzebującym. Zespół od lat przekazuje część swoich dochodów na fundusz MusiCares MapFund, ma na koncie niejeden występ na organizowanej na rzecz szkoły dla dzieci dotkniętych porażeniem mózgowym imprezie Bridge School Benefit, nie wspominając o pomniejszych akcjach – np. wsparciu Federacji Polskich Banków Żywności.

Najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV