Metallica komentuje wybór Ghost i Bokassy na supporty

Metallica należy do gwiazd, które z dużą starannością dobierają supporty. Nie inaczej jest tym razem. Dlaczego czterej jeźdźcy postawili na Ghost i Bokassę? „Tobias Forge to super gość, a Bokassa jest zajebiście dobra” – wyjaśnia Lars Ulrich.

Wybór supportów na najbliższe koncerty perkusista Metalliki skomentował, udzielając wywiadu magazynowi „Kerrang!”.

– Dla mnie Tobias Forge to super gość. Podoba mi się jego energia i ta otoczka. Każdy u nas w zespole jest fanem Ghost – przyznał Lars Ulrich, komplementując pierwszy z supportów. – Wydaje mi się, że nasi fani ich lubią. Kiedy wybieramy supporty, zawsze chcemy mieć wokół siebie ludzi, których naprawdę lubimy. Nie możemy się doczekać tego wypadu.

– A Bokassa jest zajebiście dobra – dodał Ulrich. – Numery, które piszą, ich energia i vibe to powiew świeżego powietrza. Gdy rok temu usłyszałem ich muzykę, rozwalili mi głowę. Fajnie będzie mieć szansę przedstawić ich szerszej publice.

Przypomnijmy: startująca 1 maja 2019 r. w Estádio do Restelo w Lizbonie europejska trasa Metalliki obejmie 25 koncertów w 20 krajach. Wśród miast, do których dotrą legendarni thrasherzy, jest Warszawa. Koncert odbędzie się 21 sierpnia na stadionie PGE Narodowy.

Sprzedaż biletów na koncert prowadzi agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. R. Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV