Marilyn Manson ma nowego perkusistę

Marilyn Manson zaangażował do swojego zespołu nowego perkusistę. To zaledwie 24-letni Brandon Pertzborn, który w lipcu wyruszy z Mansonem na jego wspólną trasę z Robem Zombie.

Pomimo młodego wieku Brandon Pertzborn może pochwalić się długim stażem jako aktywny muzyk. Pochodzący z Teksasu 24-latek, który na stałe dołączy do zespołu Marilyna Mansona, ma na koncie m.in. angaż w takich zespołach, jak Black Flag czy Suicidal Tendencies.

Chrzest bojowy u boku autora „Antichrist Superstar” Pertzborn przejdzie na trasie z Robem Zombie, którą Manson ma zagrać w lipcu. Tournée odbędzie się na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wcześniej perkusistą w formacji Marilyn Manson był Gil Sharone. Muzyk rozstał się z zespołem, tłumacząc to chęcią skupienia się na innych projektach.

Manson tymczasem idzie własną drogą. Wokalista, którego ostatni longplay „Heaven Upside Down” ukazał się w 2017 r., od miesięcy pracuje nad kolejnym wydawnictwem. W pracach wspiera go Shooter Jennings, muzyk country, który w 2016 r. nagrał z Mansonem cover „Cat People” Davida Bowiego.

Po raz ostatni Manson wystąpił w Polsce 13 czerwca na warszawskim Torwarze.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV