Lzzy Hale (Halestorm) dostała swój program w telewizji

Lzzy Hale to jedna z najbardziej medialnych gwiazd rocka. Zauważyła to telewizja AXS, która zaprosiła wokalistkę Halestorm do poprowadzenia programu „A Year In Music”. Początek emisji przewidziany jest na październik.

Trudno o bardziej medialną gwiazdę rocka od Lzzy Hale. Wygadana, zawsze uśmiechnięta frontwoman Halestorm przed kamerami czuje się świetnie. To ona najczęściej udziela wywiadów w imieniu grupy, a od niedawna ma również swój podcast „Raise Your Horns with Lzzy Hale”. Od teraz wokalistka regularnie będzie prezentować się na ekranach telewizorów. Hale została zaproszona do poprowadzenia programu „A Year In Music”.

Program, który od października ma prowadzić Hale, będzie przedstawiał najważniejsze momenty w historii muzyki lat 80., 90. i 2000. Na antenie Hale ma prezentować najważniejsze zespoły, płyty i towarzyszące im konteksty społecznie i polityczne.

– Muzyka to moja prawdziwa pasja – podkreśla głos Halestorm. – Zawsze intrygowało mnie, jak idealnie oddaje społeczne i historyczne nastroje czasów, kiedy jest tworzona. Udział w programie „A Year In Music” to dla mnie spełnienie marzeń. Dzięki temu będę mogła rozmawiać o wpływie muzyki na bieg historii i dowiadywać się nowych rzeczy. Następnie będę mogła dzielić się tym z fanami muzyki z całego świata.

– Jestem wdzięczna telewizji AXS za tę szansę i już nie mogę się doczekać – podsumowuje Hale.

CZYTAJ TEŻ: LZZY HALE (HALESTORM): WIĘKSZOŚĆ ZESPOŁÓW NIE DA SOBIE RADY

Pomimo wyjątkowo trudnego czasu dla branży muzycznej Hale pozostaje aktywna. W jednym z ostatnich wywiadów zapewniała, że ma w domu mnóstwo sprzętu, dzięki czemu może komponować nowe utwory, pracować nad ich aranżacjami i nagrywać wersje demo. Po zakończeniu pandemii, kiedykolwiek to nastąpi, Hale zamierza od razu udać się do studia i pod okiem Nicka Raskulinecza przygotować kolejny longplay Halestorm.

Dyskografię Halestorm zamyka album „Vicious” z 2018 r. Z materiałem z płyty grupa dotarła do Polski w ubiegłym roku. Koncert odbył się w Warszawie.

Merch Halestorm znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV