Luty: koncertowy rozkład jazdy rock/metal – będzie głośno!

Luty to zimny miesiąc, ale nie pod względem koncertów. W klubach robi się gorąco – wraz z koncertami rockowo-metalowych gwiazd. Hollywood Undead, Depeche Mode czy Toto – te i inne koncerty sprawdzicie w naszym koncertowym rozkładzie jazdy!

To będzie dobry miesiąc. Jeśli chodzi o koncerty, w lutym każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy się trochę wysilić i poszukać – np. w rozpisce, którą dla was przygotowaliśmy.

Kto lubi metalcore, powinien zainteresować się gigiem Miss May I, który 6 lutego odbędzie się w Warszawie. Niedługo później koncertowy hat-trick ustrzelą Depeche Mode. Dave Gahan & Co. zagrają kolejno: 7 lutego w Krakowie, 9 lutego w Łodzi i 11 lutego w Trójmieście.

Kolejne dni będą świętem dla fanów rapcore’u. 15 lutego we Wrocławiu wspólny gig zaliczą Hed PE i Hope, dwie ekipy, które razem tworzą definicję szorstkiego oldschoolu zamkniętą w ciężkich riffach i rapowanych szesnastkach. Nowoczesne podejście do gatunku 17 lutego w Warszawie i dzień później we Wrocławiu zaprezentują Hollywood Undead – niebezpieczna piątka prosto z Kalifornii.

Jako duże wydarzenie zapowiada się zaplanowany na 28 lutego krakowski koncert Toto, którym zespół będzie świętował 40-lecie.

Co z polskimi zespołami? Ich również nie zabrakło w naszym kalendarium. Fani ekstremalnych brzmień powinni zainteresować się wspólną trasą, którą 8 lutego koncertem w Lublinie rozpoczną hordy In Twilight’s Embrace i Blaze Of Perdition. Sporo sztuk w lutym mają do zagrania Acid Drinkers. Kilka dat zostało w kalendarzu J.D. Overdrive. Próżnować nie zamierzają również młodzi. Clock Machine, Ted Nemeth, Terrific Sunday czy Tune – ich też tu znajdziecie.

Przeoczyliśmy koncert twojego ulubionego zespołu? Zdarza się najlepszym. Poinformuj nas o tym, pisząc na [email protected] – na ten sam adres o swoich koncertach możecie nas informować, jeśli sami macie swój band. Chętnie dodamy do rozpiski wasze daty.

Polecamy zostawianie po sobie śladu w komentarzach.

Psst! Jeśli klikniecie na interesujący was koncert, znajdziecie szczegóły (m.in. dokładne miejsce koncertu, godziny i ceny biletów).

[ai1ec view=”monthly”]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV