Który utwór Metalliki jest najlepszy? Zespół postanowił to sprawdzić

Który utwór Metalliki jest najlepszy? Temat co jakiś czas podejmują fani, dziennikarze i blogerzy. Raz na zawsze postanowiła wyjaśnić to Metallica, publikując w mediach społecznościowych turniej w systemie pucharowym.

Metallica w czasie pandemii podejmuje różne aktywności, dbając o to, by fani nie mogli narzekać na nudę. Zespół co poniedziałek wygrzebuje z archiwum nagrania kolejnych koncertów, ale na tym nie koniec. Tym razem członkowie Metalliki postanowili wspólnie z fanami ustalić, jaki jest ich najlepszy utwór.

Na Facebooku oraz na Instagramie grupy rozpoczął się turniej w systemie pucharowym. To tzw. drabinka. Na kolejnych szczeblach będą mierzyć się ze sobą poszczególne utwory po to, by ostatecznie wyłonić jeden, najlepszy utwór metalowej legendy.

Pierwszą rundę udostępniamy poniżej. Macie już swój typ? Piszcie w komentarzach!

CZYTAJ TEŻ: JAKIE AUTA KOCHA JAMES HETFIELD? NOWY SPOT Z UDZIAŁEM MUZYKA

Póki co Metallica, podobnie jak inne kapele, dała na wstrzymanie. W związku z pandemią koronawirusa członkowie zespołu przebywają w domach. Lockdown pokrzyżował im plany, ale zespół potrafi dostosować się do zaistniałych okoliczności. Kirk Hammet zapowiedział, że wykorzysta czas w domu na pisanie riffów na nowy album Metalliki. Podobne zamiary ma też Rob Trujillo. Możliwe więc, że po pandemii na czasie będzie temat nowej płyty Metalliki – i tego się trzymajmy!

Koszulki i gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV