Koncert Metalliki najważniejszym wydarzeniem roku. Zespół dziękuje fanom

Po raz kolejny potwierdza się, że Metallica wciąż jeden z najpopularniejszych zespołów wśród polskich fanów. Tegoroczny koncert grupy został wybrany przez społeczność Ticketmaster najważniejszym wydarzeniem roku. „Jesteście wielcy” – polskiej publiczności dziękuję Metallica.

Przed koncertem Guns N’ Roses w Chorzowie i festiwalem Rock na bagnie – koncert Metalliki, który 28 kwietnia odbył się w Krakowie, uplasował się na pierwszym miejscu plebiscytu na najważniejsze wydarzenie roku zorganizowanego przez serwis Ticketmaster.

„Ogromnie dziękujemy naszym fanom z Polski za wybranie nas w plebiscycie Ticketmaster. Uwielbiamy dla was grać i cieszymy się, że z waszej strony jest tak samo. Jesteście wielcy” – w ramach podziękowania na swoim facebookowym profilu piszą członkowie Metalliki.

Warto odnotować, że Metallica została doceniona podwójnie. Według społeczności Ticketmaster przyszłoroczny koncert grupy to „najbardziej oczekiwane wydarzenie 2019”.

Przypomnijmy: Metallica wystąpi w Polsce 21 sierpnia na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wraz z legendą thrash metalu do Warszawy przyjedzie Ghost.

Sprzedaż biletów na koncert prowadzi agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph PH (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV