Koncert Jinjer we Wrocławiu przeniesiony

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem Jinjer we Wrocławiu organizatorzy przenoszą wydarzenie do klubu Zaklęte Rewiry. Tej jesieni ukraińska formacja wystąpi w Polsce dwukrotnie: 9 listopada w Warszawie i dzień później we Wrocławiu.

To najlepszy dowód na to, w jakim tempie rośnie popularność Jinjer, również wśród polskiej publiczności. Zaplanowany na 10 listopada koncert dowodzonej przez Tatiane Schmailiuk formacji nie odbędzie się zgodnie z pierwotnymi założeniami w klubie Pralnia. W odpowiedzi na duże zainteresowanie biletami wydarzenie przeniesiono do znacznie większej lokalizacji. Ostatecznie Jinjer wystąpi w Zaklętych Rewirach.

Dzień wcześniej, 9 listopada, ukraiński zespół zagra w Warszawie (wydarzenie jest już wyprzedane; organizator pracuje nad znalezieniem większej lokalizacji). Koncerty w Warszawie oraz we Wrocławiu będą dla Jinjer okazją do zaprezentowania nowego materiału. Swój czwarty album długogrający pt. „Macro” grupa wyda 25 października. Będzie to drugie tegoroczne wydawnictwo zespołu po epce „Micro”.

– Przechodzenie z małych rzeczy w większe to naturalna kolej rzeczy – planowaną premierę najnowszej płyty komentuje zespół – Dbając o ciężar uczuć, emocji i doświadczeń, wybraliśmy ścieżkę od „Micro” do „Macro”. To doniosły moment w historii Jinjer, kwintesencja tego, co determinuje nas jako zespół i jako ludzi. Jesteśmy dumni z każdego dźwięku zaśpiewanego i nagranego na „Macro”. Nie możemy się już doczekać, kiedy będziecie mogli to sprawdzić.

Oba polskie koncerty Jinjer organizuje agencja Knock Out Productions. Jeśli interesują was bilety na wrocławski koncert grupy, szukajcie ich na www.sklep.knockoutprod.net

Ostatni koncert Jinjer w naszym kraju odbył się w czerwcu w Krakowie na Mystic Festival.

Nowe koszulki Jinjer znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV