Jonathan Davis zdradza szczegóły solowej płyty

Znamy szczegóły długo wyczekiwanej solowej płyty Jonathana Davisa, frontmana grupy Korn. Album ukaże się 25 maja nakładem Sumerian Records jako „Black Labyrinth”. Trafi na niego 13 autorskich utworów popularnego wokalisty.

– Korn zrobi sobie wolne – na początku roku mówił Jonathan Davis, wydając pierwszy singiel zapowiadający solowe wydawnictwo wokalisty. – W tym roku skupiam się nad moim solowym albumem.

– Zacząłem w 2008 r., więc wychodzi na to, że pracowałem nad tym albumem 10 lat – zauważa Jdevil i wyjaśnia: – Właściwie miał być to album projektu J.D.S.F.A., ale ten niestety już nie istnieje, odkąd odszedł Shane (Gibson, członek Simply Fucking Amazings – red.). Nie dało się tego odtworzyć. Jest to więc po prostu album J.D.

W chwili obecnej wiemy, że album ukaże się 25 maja. Muzycznie ma reprezentować rozwój wokalisty Korna, mocno różniąc się od dokonań macierzystego zespołu Davisa. Pod względem treści na „Black Labyrinth” znajdą się utwory poruszające m.in. tematy religii, konsumpcji i apatii – a wszystko to w duchu bliskiej wokaliście transcendencji.

Oficjalną videozapowiedź płyty udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: jak na razie ostatnim albumem Korna jest „The Serenity Of Sufferring” z 2016 r. W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła 15 sierpnia 2017 r. podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Merch Korna znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV