Johnny Depp w nowym teledysku Marilyna Mansona. Tak wygląda „Say10”!

Johnny Depp nie występuje w kiepskich produkcjach. Fakt, że pojawił się w najnowszym klipie Marilyna Mansona, nie jest wyjątkiem. Ci, którzy kochają klimat wcześniejszych kreacji Briana Warnera, będą wniebowzięci. Tak wygląda „Say10”!

Sam klip bynajmniej nie prezentuje niebańskiej scenerii. Gający odważnymi obrazami, seksualnością i mrocznym klimatem – już wiemy, dlaczego „Say10” miał dać nazwę nowemu albumowi Mansona.

„Say10” to drugi oficjalny singiel promujący „Heaven Upside Down”, dziesiąty album formacji Marlylin Manson, który pierwotnie miał trafić do sprzedaży 14 lutego. Ostatecznie krążek ukazał się 6 października.

Przedpremierowo „Heaven Upside Down” zapowiadał singiel „We Know Where You F****n Live”. W międzyczasie w sieci – nieoficjalnie – pojawił się również utwór „Kill4Me”.

Jeśli chodzi o „Say10”, fragment utworu został udostępniony w listopadzie 2016 r. w czasie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Fragment został opatrzony klipem, w którym Manson drze Biblię oraz pokazuje pozbawione głowy ciało (wielu obserwatorów doszukało się w tym aluzji do postaci Donalda Trumpa – red.). Żadna ze scen ostatecznie nie pojawia się w oficjalnym teledysku.

Świeżo opublikowany klip do „Say10” możecie obejrzeć poniżej.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV