Nowy utwór Marilyna Mansona. Znamy szczegóły „Heaven Upside Down”

Wygląda na to, że Marilyn Manson jest już gotowy na premierę nowego albumu. Do sieci trafił pierwszy singiel, który znajdzie się na najnowszym wydawnictwie wokalisty. „We Know Where You Fucking Live” – zapewnia Manson i zdradza datę premiery „Heaven Upside Down”.

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. I to nie tylko dlatego, że chodzi o nowy album Marilyna Mansona, ale przede wszystkim dlatego, że krążek od ponad pół roku powinien być już w sprzedaży – a nie jest.

Teraz jednak wszystko jest już jasne. „Heaven Upside Down”, czyli dziesiąty album formacji Marlylin Manson, który początkowo miał się ukazać jako „Say10”, światło dzienne ostatecznie ujrzy 6 października. Wydawnictwo promuje najnowszy, świeżo opublikowany utwór „We Know Where You Fucking Live” – mroczny, tajemniczy numer, którego odsłuch udostępniamy poniżej.

Jak wcześniej wyjawił Marilyn Manson, muzycznie „Heaven Upside Down” ma być ostatnią rzeczą, jaką ludzie spodziewaliby się usłyszeć po „The Pale Emperor”, czyli ostatnim albumie nagranym przez wokalistę z zespołem.

– Ludzie, którym pokazałem ten materiał, mówią, że to połączenie „Antichrist Superstar” i „Mechanical Animals” – mówi wokalista. – Moim zamiarem nie było robienie kroku wstecz. Wszystko dzieje się samo przez się, bez zżerania własnego ogona, bez pożerania tego, co jest częścią mnie. Trochę za bardzo się przejmuję, wydając to, bo zostało to zrobione szybko, ale i tak jest to najbardziej tematyczna i skomplikowana rzecz, jaką zrobiłem.

Przypomnijmy: w Polsce Marilyn Manson po raz ostatni wystąpił 21 lipca na Metal Hammer Festivalu w katowickim Spodku.

Merch Marilyna Mansona, w tym koszulki, płyty i bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV