Joga dla fanów black metalu. Nowa seria na YouTube

Black metal i joga to dość nietypowe połączenie, ale właściwie to dlaczego nie? Na kanale Metal Yoga pojawiła się właśnie nowa seria filmów z ćwiczeniami dla najbardziej nieprzejednanych wyznawców metalu. Nic lepszego dziś nie zobaczycie.

Jeśli metal nie jest dla każdego, black metal jest muzyką dla wybranych. Słuchanie Darkthrone, Burzum i innych kapel z mroźnej północy zobowiązuje, ale nikt nie zabroni blackmetalowym ortodoksom dbać o formę i wewnętrzną harmonię. Z takiego założenia wyszła Borkkvlt, która wystartowała na kanale Metal Yoga z nową serią filmów z ćwiczeniami dla tych, dla których Metallica to pop.

Kanał Metal Yoga działa na YouTube stosunkowo krótko, bo zaledwie od czterech miesięcy, ale za to imponująco prężnie. Najwięcej filmów z ćwiczeniami wrzuca instruktorka Black Widow, która założyła kanał. Black Widow regularnie zaprasza do współpracy również innych instruktorów. Na jej kanale można znaleźć osobne filmy z jogą dla miłośników power metalu, a od teraz również z jogą dla blackmetalowców prezentowaną przez instruktorkę Borkkvlt.

CZYTAJ TEŻ: GLACA URUCHOMIŁ SPORTOWY KANAŁ YOUTUBE. ĆWICZENIA NA KWARANTANNĘ

Borkkvlt do tematu podchodzi poważnie. Aby nie pozostawiać żądnych wątpliwości, do kogo kierowana jest seria, Borkkvlt nie rezygnuje z corpse paintu. W końcu wizerunek w black metalu to poważna sprawa.

Zajęcia z Borkkvlt w wersji online udostępniamy poniżej.

Co ciekawe, kanał Metal Yoga nie jest jedynym miejscem w sieci, gdzie joga jest popularyzowana w środowisku miłośników metalu. Zajęcia z jogi online wraz z żoną prowadzi również Johan Hegg, lider Amon Amarth. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: „Wokalista Amon Amarth zaprasza na zajęcia jogi”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV