Koncert Pearl Jam dopiero w 2022. Zespół przekłada trasę

To kolejny duży koncert, który już po raz drugi został przełożony. W tym roku fani Pearl Jam nie zobaczą swoich idoli w Tauron Arenie w Krakowie. Nowa data koncertu Amerykanów to 14 lipca 2022 r.

Pierwotnie legenda grunge’u miała odwiedzić Polskę 13 lipca 2020 r. Zespół przełożył jednak wszystkie koncerty, jakie w ubiegłym roku miał zagrać w Europie w ramach promocji płyty „Gigaton”. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która niestety nie ustępuje.

„Zaplanowana na ten rok europejska trasa Pearl Jam została przesunięta na czerwiec i lipiec 2022. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność” – krótko informuje zespół i kieruje na swoją stronę, gdzie są już nowe daty koncertów.

Komunikat Pearl Jam udostępniamy poniżej.

Na otarcie łez pozostają dwie wiadomości: koncert w Krakowie pozostaje w rozpisce, a na pocieszenie na kanałach Pearl Jam w weekend odbędzie się transmisja koncertu, jaki Eddie Vedder & Co. zagrali w Hyde Park w 2010 r.

Przypomnijmy: „Gigaton”, ostatni album Pearl Jam, ukazał się 27 marca ubiegłego. To z nim grupa ma przyjechać do Krakowa.

Koszulki Pearl Jam, płyty oraz inne gadżety związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl.

fot. D. Clinch

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV