Hunter z nowym utworem i teledyskiem. „Kim”

Niespodziankę dla swoich fanów przygotowała grupa Hunter. Tuż przed startem jesiennej trasy koncertowej zespół zaprezentował premierowy utwór wraz z klipem. „Kim to ten pan, który tak straszy” – śpiewa Drak w nowym numerze.

Mroczny, zbudowany na grze słowem „kim” (albo imieniem: „Kim”) – świeżo opublikowany utwór Huntera to kwintesencja klimatu, za jaki fani pokochali zespół. Niesiony potężnym riffem, z przekazem w nieoczywisty sposób zaangażowanym – „Kim” to jasny komunikat: Hunter nie składa broni!

Nie sugerujemy, czy w tym przypadku słowo „kim” traktować jako imię (nosi je przywódca Korei Północnej), czy jako zaimek. Posłuchajcie i wyciągnijcie własne wnioski. My ograniczymy się do przypomnienia o koncertach Huntera, na których „Kim” („Kima?”) na pewno nie zabraknie.

Objazdówkę po Polsce grupa rozpocznie 14 października w Gdańsku. W dalszej kolejności zespół odwiedzi Poznań (15 października), Kraków (20 października) i Zabrze (21 października). Pozostałe daty wraz ze szczegółami znajdziecie w naszym kalendarzu koncertów lub na oficjalnym fanpage’u zespołu.

Zachęcamy również do lektury naszego niedawnego wywiadu z Drakiem, głosem Huntera, który znajdziecie via [link], a także do śledzenia facebookowego profilu RockMetalShop.pl, gdzie lada dzień będzie można wygrać bilety na warszawski koncert formacji. Licencjonowany merch grupy Hunter znajdziecie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV