Hunter świętuje 10-lecie „HellWood” specjalną trasą

10-lecie płyty „HellWood” świętuje Hunter. Jubileusz jednego ze swoich najważniejszych albumów zespół będzie obchodził na specjalnych koncertach, podczas których Hunter zmierzy się z całym materiałem z „HellWood”. Pierwszy koncert 8 listopada w Poznaniu.

Premiera „HellWood” miała miejsce w 2009 r. Album ukazał się nakładem Mystic Production. Promowały go single „Labitynt Fauna” i „Strasznik”.

„HellWood” to jedno z najmocniejszych wydawnictw w dorobku Huntera, przede wszystkim pod względem swojej wymowy. Po 10-latach od premiery grupa ponownie zmierzy się z materiałem z płyty, na której pierwszy raz z Hunterem zagrał perkusista Darek „Daray” Brzozowski (członek m.in. kultowego Dimmu Borgir).

Do końca listopada Hunter zagra w sumie 8 koncertów. Począwszy od koncertu w Poznaniu 8 listopada, zespół odwiedzi kolejno Słupsk (9 listopada), Gdynię (10 listopada), Zabrze (15 listopada), Częstochowę (16 listopada), Kraków (17 listopada), Warszawę (22 listopada) i Wrocław (23 listopada).

Szczegóły koncertów udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: początek roku przyniósł premierę kolejnego albumu Huntera. Album „Arachne” ukazał się 8 marca. Promowały go single „Kim”, „Arachne” i „Figlarz Bugi”.

O pracach nad „Arachne” członkowie Huntera opowiadali nam w 2018 r., kiedy spotkaliśmy się na koncercie zespołu w Poznaniu. Nasz materiał video możecie zobaczyć via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV