Hope zaprasza na „Alkodisko”. Nowy album w drodze

Hope powraca z premierowym materiałem, zapowiadając nowy album „Name It”. Póki co grupa pokazuje, jak skończyć się w Poznaniu – w świeżo opublikowanym klipie do „Alkodisko”.

Czołowi reprezentanci polskiego rapcore’u, poznański gang sprawdzony na krajowych i zagranicznych scenach. Wiele osób kojarzy Hope jako finalistów polsatowskiego Must Be The Music, ale ten rozdział jest już dla nich zamknięty. Ekipa Hope finalizuje nagrania trzeciej płyty. Krążek ma ukazać się wraz z końcem wakacji.

W międzyczasie poznaniacy postanowili zaprezentować nowy utwór wraz z teledyskiem nakręconym w ramach ubiegłorocznych Warsztatów Filmowych Mastershot w stolicy Wielkopolski.

– Jest o zaliczaniu zgonu na imprezie – wymowę „Alkodisko” krótko komentuje Kroto, wokalista Hope.

Całość sprawdzicie poniżej.

– To cisza przed burzą. Mamy ludziom do zaprezentowania parę rzeczy. Przez ostatni rok specjalnie schowaliśmy się w sali prób. Staraliśmy się pozbierać energię, którą za chwilę będziemy ładować w ludzi – przy okazji jednego z ostatnich koncertów w 2017 r. wyjaśniał nam Kroto.

– Potrzebowaliśmy odskoczni, żeby zrobić nowy materiał. Trzeba poświęcić trochę czasu, żeby zrobić to dobrze, a nawet jeszcze lepiej – dodawał Rojek, basista grupy, zapewniając: – Mamy się dobrze, mamy się zajebiście.

Minireportaż z ubiegłorocznego koncertu Hope w klubie Miejsce Chwila oraz niedawnt wywiad z zespołem znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Hope to laureaci popularnego programu talent show „Must Be The Music”, a także Eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na „najpiękniejszym festiwalu świata” poznaniacy wystąpili dwukrotnie: w 2012 i 2013 r. Na koncie Hope znajdują się 2 albumy: debiutancki „Join the Gang” z 2010 r. i 4 lata późniejszy „Da Best Of”.

fot. M. Czek/www.facebook.com/Official.Hope.Fan

1 komentarz do wpisu “Hope zaprasza na „Alkodisko”. Nowy album w drodze”

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV