Hope supportem przed wrocławskim koncertem Hed PE

Ekipa Hope wraca do gry. Po roku poświęconym na prace nad nowym materiałem, który wkrótce ujrzy światło dzienne, poznaniacy wrzucają drugi bieg. 15 lutego czeka ich konkretny gig, który zagrają wraz z osławioną kalifornijską załogą Hed PE!

Hed PE i Hope pod względem klimatu pasują do siebie wręcz idealnie. Oba bandy lubią szorstki oldschool, a ich twórczość to chory miks ciężkich riffów, rapowanych szesnastek i undergroundowego hardcore’u.

Nie dziwimy się organizatorom koncertu Hed PE, że postawili na Hope – wszak w swojej kategorii jest to absolutnie topowy skład. Więcej o Hope dowiecie się z naszego niedawnego minireportażu z ich ostatniego koncertu w Warszawie (materiał udostępniamy poniżej), a także z wywiadu, na którym spotkaliśmy się z chłopakami w poznańskim barze Whiskey In The Jar.

Przypomnijmy: ostatni koncert Hed PE w Polsce odbył się w 2015 r. podczas XXI Przystanku Woodstock. Wydarzenie, które 15 lutego odbędzie się w klubie Firlej we Wrocławiu, będzie ich pierwszym polskim klubowym koncertem. Zespół promuje obecnie wydany w 2016 r. album „Forever”.

Bilety na wrocławski koncert Hed PE kupicie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV