Glaca uruchomił sportowy kanał YouTube. Ćwiczenia na kwarantannę

Kwarantanna to czas siedzenia w domu, w którym łatwo można się zapuścić. Co zrobić, by nie nabrać zbędnych kilogramów? Z pomocą przychodzi Glaca. Frontman Sweet Noise stworzył sportowy kanał YouTube.

Oprócz muzyki, którą zajmuje się od lat w takich zespołach, jak Sweet Noise czy My Riot, pasją Piotra „Glacy” Mohameda jest sport. Na co dzień muzyk imponuje formą. Zawdzięcza ją treningom crossfit odbywanym we współprowadzonym przez siebie klubie Respect Zang Sport w podpoznańskim Swarzędzu.

Wokalista reaktywowanej niedawno formacji Sweet Noise nie odpuszcza treningów nawet w czasie kwarantanny. Co więcej, Glaca zachęca do fizycznej aktywności również swoich fanów. W tym celu uruchomił kanał YouTube, na którym wspólnie z trenerką Martyną z Respect Zang Sport prezentuje ćwiczenia idealne do wykonywania w domowych warunkach. Na pierwszy ogień poszedł zestaw Zang Warrior Tabata.

„Chciałem dziś zrobić z wami trening tabata. Tabata to trening, który trwa cztery minuty. Składa się z ośmiu rund pracy, ośmiu rund odpoczynku. Pracuje się intensywnie przez 20 sekund. Przez 10 sekund odpoczywacie. Ćwiczenia są różne” – instruuje Glaca.

Cały trening udostępniamy poniżej. Ćwiczenia nie odbywają się bez muzyki. Przygotujcie dobre audio!

Przypomnijmy: w lipcu 2019 r. reaktywowany skład Sweet Noise z Glacą i gitarzystą Tomaszem „Magicem” Osińskim zagrał dwa koncerty: w Poznaniu i w Pruszczu Gdańskim.

Swój powrót na scenę zespół przypieczętował pełnowymiarową trasą, która odbyła się jesienią, obejmując łącznie osiem miast. Jak podkreśla Glaca, to pełnoprawny powrót formacji, będącej jednym z najważniejszych polskich zespołów lat 90. i 2000. W drodze jest m.in. nowy album Sweet Noise. Kolejna trasa jesienią.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV