Glaca ponownie z Peją. Muzyk prosi fanów o pomoc

Nowy solowy singiel Glacy w drodze. Wokalista zespołów Sweet Noise i My Riot po raz kolejny łączy siły z Peją i zaprasza fanów do pomocy przy realizacji teledysku. Oto szczegóły akcji.

Utwór „Oddaj siebie”, którym Glaca i Peja chcą złożyć hołd osobom walczącym na pierwszej linii zmagań z pandemią, to efekt kolejnej już współpracy dwóch niepokornych muzyków, od lat funkcjonujących na własnych zasadach.

– Tekstem, muzyką i teledyskiem chcemy przekazać najważniejszy komunikat: to lekarze, ratownicy, pielęgniarki i wszyscy pracownicy służby zdrowia są prawdziwymi bohaterami tych dni pełnych chaosu, cierpienia i niepewności – wyjaśnia Glaca.

Fani mogą wesprzeć muzyków, pomagając w przygotowaniu teledysku do „Oddaj siebie”. Jak? Wystarczy wydrukować tekst utworu, ustawić kamerę nieruchomo naprzeciw siebie i nagrać film według instrukcji, odsłaniając kolejne kartki z tekstem utworu. Ujęcia zostaną wykorzystane w klipie.

Film można wysłać na adres: [email protected] poprzez platformę WeTransfer. Ważne jest załączenie pozwolenia na wykorzystanie swojego wizerunku. Treść pozwolenia znajdziecie w poście poniżej. Tekst utworu pobierzecie via [link]

Przypomnijmy: w 2018 r. Glaca i Peja opublikowali teledysk do wspólnego utworu „Życie i samotność” z głośnej solowej płyty lidera Sweet Noise pt. „Zang”. Utwór liczy sobie ponad 20 milionów odsłon w serwisie YouTube. Wcześniej Glaca współpracował z Peją, nagrywając z raperem singiel Sweet Noise „Jeden taki dzień”, oraz później przy singlu „Sam przeciwko wszystkim” z debiutanckiej płyty projektu My Riot.

Formacja Sweet Noise reaktywowała się w ubiegłym roku. Najpierw reaktywowany skład Sweet Noise z Piotrem „Glacą” Mohamedem i gitarzystą Tomaszem „Magicem” Osińskim zagrał dwa koncerty: w Poznaniu i w Pruszczu Gdańskim. Swój powrót na scenę zespół przypieczętował pełnowymiarową trasą, która odbyła się jesienią, obejmując łącznie osiem miast. Jak podkreśla Glaca, frontman grupy, tym razem to pełnoprawny powrót formacji, będącej jednym z najważniejszych polskich zespołów lat 90. i 2000.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV