Ghost zakłada własny kościół w teledysku do „He Is”

Jak wyglądałby idealny kościół według formacji Ghost? Jeśli kiedykolwiek się nad tym zastanawialiście, zespół właśnie opublikował odpowiedź w postaci nowego teledysku. Piękne kobiety i Papa Emeritus w roli najwyższego hierarcha – oto czego możecie się spodziewać.

Złośliwi powiedzą, że Tobias Forge, który niedawno sam zdemaskował się, zdradzając, że to on jest Papa Emeritusem, coraz bardziej odlatuje. Muzycznie i wizerunkowo.

W najnowszym, świeżo opublikowanym klipie do utworu „He Is” z płyty „Meliora”, Forge zakłada osobliwy kościół miłości, którego głową zostaje on sam – Papa Emeritus w zaskakująco wrażliwej, uduchowionej odsłonie.

Otoczony pięknymi kobietami, Papa Emeritus udziela sakramentów, zbiera na tacę i robi wszystko, co przystało na głowę kościoła. Niestety, momentami, natchniony duchową siłą, traci nad sobą panowanie, co odbija się na co poniektórych wiernych. Więcej nie zdradzimy.

Video możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: album „Meliora”, z którego pochodzi utwór „He Is”, ukazał się w 2015 r. i jest jak na razie ostatnim longplayem szwedzkiej formacji. W ubiegłym roku grupa wypuściła 5-utworową epkę „Popestar”. Kolejny materiał zespół planuje wydać w 2018 r.

Merch Ghosta, w tym bestsellerowe wzory koszulek Papa Emeritus, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV