Frontside wraca do gry. „Zmartwychwstanie”

Po 3-letniej przerwie wraca formacja Frontside. Prekursorzy rodzimego metalcore’u w połowie września zamierzają wydać album wymownie zatytułowany „Zmartwychwstanie”. Krążek jest już przedsprzedaży.

Tak jak zapowiadali, nowy album wydadzą jeszcze w 2018 r. Wygląda na to, że członkowie Frontside z impetem zamierzają wrócić na scenę.

„Frontside powraca najcięższą płytą od 2010 r.” – zapewnia wydawca. „Prekursorzy metalcore’a w Polsce zmartwychwstają, by ponownie wybrukować piekło swoją muzyką. «Zmartwychwstanie» to materiał wypełniony po brzegi ogniem i smołą. Ciężka płyta na ciężkie czasy”.

„Ciężka płyta na ciężkie czasy” ukaże się dokładnie 14 września. Zanim jednak to nastąpi, ekipa Frontside zaliczy jeszcze 2 koncerty: 1 września na Materiafeście w Szczecinku i 8 września na SDL w Aleksandrowie Łódzkim.

Warto odnotować, że Frontside będzie również częścią trasy Knock Out Tour 2018, na której oprócz metalcore’owców z Sosnowca zagrają Decapitated, Virgin Snatch i Dronw My Day. Szczegółowo o trasie pisaliśmy w artykule: „Decapitated, Frontside, Virgin Snatch i Drown My Day na Knock Out Tour”.

fot. Grzegorz Szafruga/Skylight Studio (FB Frontside)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV