Fan Metalliki stworzył niesamowity pokaz na Halloween. Musicie to zobaczyć

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Pewien uzdolniony fan Metalliki przygotował coś specjalnego na najstraszniejszą noc w roku. Mowa o Tomie BetGeorge’u, który stworzył wyjątkowy, halloweenowy pokaz świetlny z nieśmiertelnym „Enter Sandman”. Musicie to zobaczyć.

Halloween dla jednych jest sztucznie napompowaną, kiczowatą modą zza oceanu, dla innych najbardziej klimatowym momentem w roku, na który się czeka. Tom BetGeorge, fan muzyki, a przy tym specjalista od pokazów świetlnych, należy do tej drugiej grupy.

Na kanale Toma pojawiło się nagranie niesamowitego pokazu, jaki ta niewątpliwie ciekawa postać przygotowała na Halloween. Tom wybrał najlepszy z możliwych soundtracków, tworząc show pod dźwięki „Enter Sandman” Metalliki. Wyszło więcej niż dobrze. Chętnie zobaczylibyśmy to na żywo. Nie mamy jednak po drodze do Tracy w stanie Kalofirnia, gdzie znajduje się dom, na którym wyświetlany jest pokaz Toma.

Film z elektryzującym dziełem amerykańskiego magika udostępniamy poniżej.

Polecamy poświęcić chwilę na przejrzenie kanału Tom BetGeorge. Dość powiedzieć, że w ubiegłym roku Tom stworzył podobny pokaz, jako muzyczne tło wybierając „Chop Suey” System of a Down. Jego kanał to imponująca kolekcja pokazów świetlnych w najlepszym wydaniu.

CZYTAJ TEŻ: NIE POTRZEBUJĄ STROJU NA HALLOWEEN. 10 PRZERAŻAJĄCYCH MUZYKÓW

Jesteście już gotowi na Halloween? Jeśli nie – sprawdźcie nasze archiwum. Mamy sporo treści, które pomogą wam wczuć się w hallowenowy klimat, w tym całe mnóstwo zestawień z najlepszymi horrorami. Polecamy przejrzeć osobną kategorię „Halloween”!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV