Deep Purple zagrają kolejny koncert w Polsce

Weterani z Deep Purple zasługują na miano specjalistów od długich pożegnań. Zespół, który niedawno deklarował całkowite zakończenie działalności, po raz kolejny wystąpi w Polsce. Purple 14 października 2020 r. zagrają w Atlas Arenie w Łodzi.

Ledwo wybrzmiały ostatnie dźwięki wczorajszego koncertu w Tauron Arenie Kraków, a zespół Deep Purple już ogłasza kolejną trasę koncertową. Trasa będzie miała polski przystanek. Legendarni rockmani 14 października wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie. Wiele wskazuje na to, że do Łodzi Deep Purple przyjadą z nowym albumem. Chęć wydania jeszcze jednej płyty wyraził niedawno Ian Gillan, wokalista grupy, mającej na swoim koncie już jeden „pożegnalny” album.

Szczegóły przyszłorocznego koncertu Deep Purple udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Deep Purple zamyka „InFinite”, album wydany w 2017 r., który dla zespołu miał być pożegnaniem z fanami. Od czasu premiery płyty kultowa formacja zagrała kilka długich serii pożegnalnych występów. Z Polskimi fanami Deep Purple żegnali się trzykrotnie. Po raz ostatni 3 grudnia tego roku w Krakowie. Wcześniej – 1 lipca 2018 r. w Krakowie i 23 maja 2017 r. w Łodzi.

Merch Deep Purple znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV