Córka Ozzy’ego Osbourne’a wyda debiutancki album. Posłuchaj singla „House of Lies”

Ozzy Osbourne ma godną następczynię. Aimee Osbourne, najstarsza córka metalowej legendy, idzie w ślady ojca. Wokalistka zaprezentowała kolejny utwór zapowiadający nowy album jej zespołu ARO.

Z dziedziczeniem talentów bywa różnie, ale Aimee Osbourne ewidentnie wdała się w tatę. Najstarsza córka Ozzy’ego Osbourne’a z małżeństwa z jego obecną żoną Sharon przymierza się do wydania debiutanckiej płyty. Wprawdzie nie gra metalu, ale córka legendy Black Sabbath ewidentnie poszukuje ambitnej formy i w swoim zespole ARO bynajmniej nie śpiewa słodkiego popu.

– Jestem zainspirowana wieloma różnymi gatunkami. Da się je łatwo wskazać, słuchając tej płyty. Mam nadzieję, że nie sprawia wrażenia jednowymiarowej i jednostajnej – komentuje Aimee Osbourne.

– Jak sądzę, możecie powiedzieć, że jest bardzo nastrojowa. Są rzeczy bardziej podnoszące na duchu, ale jest też dark pop i subtelne, nastrojowe utwory – dodaje wokalistka.

Singiel „House of Lies” udostępniamy poniżej.

„House of Lies” promuje album „Vacare Adamare”. Krążek ma ujrzeć światło dzienne 30 października. „Vacare Adamare” nie będzie pierwszym muzycznym krokiem córki Ozzy’ego. Swój pierwszy utwór Aimee opublikowała w 2015 r. W kolejnym roku zaprezentowała dwie dodatkowe kompozycje. W lipcu wydała z kolei głośny singiel „Shared Something With the Night”.

Czekamy na więcej!

CZYTAJ TEZ: FILMOWA BIOGRAFIA OZZY’EGO OSBOURNE’A CORAZ BLIŻEJ. ZOBACZ ZWIASTUN

Przypomnijmy: na początku roku ukazał się pierwszy od dekady solowy album Ozzy’ego Osbourne’a. Wokalista niestety nie był w stanie go promować, zarówno ze względów zdrowotnych, jak i z uwagi na pandemię, która wybuchła krótko po premierze płyty.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV