Filmowa biografia Ozzy’ego Osbourne’a coraz bliżej. Zobacz zwiastun

Znamy datę premiery nowej biografii Ozzy’ego Osbourne’a. Film „Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne” zostanie zaprezentowany na początku września. W sieci można zobaczyć jego oficjalną zapowiedź!

W jednej z książkowych biografii Ozzy Osbourne z rozbrajającą szczerością przyznaje, że nie pamięta kilku lat swojej barwnej kariery, bo ostro wtedy imprezował. Osbourne zachował jednak kilka zabawnych historii, które opowie w najnowszym filmie „Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne”.

Film o ojcu chrzestnym muzyki metalowej to produkcja telewizji A&E. W filmie oprócz samego Osbourne’a i jego żony Sharon pojawią się również m.in. Marilyn Manson, raper Post Malone oraz znany producent Rick Rubin.

– Korzystam z talentu, że ludzie dobrze się bawią, kiedy się wygłupiam, co przenoszę na scenę ze swoją muzyką – w trailerze filmu opowiada Osbourne .

– Przewodził jednemu z największych zespołów rockowych na świecie i stał się kimś jeszcze większym: wiarygodnym, samodzielnym artystą, który znalazł inny talent. Stworzył coś wielkiego w telewizji. Nikt czegoś takiego nie dokonał – twierdzi Sharon Osbourne.

Nie mam pojęcia, jak wyglądałaby dziś muzyka, gdyby nie Ozzy. Ozzy zmienił wszystko – w zapowiedzi dodaje Rick Rubin.

Film pierwotnie miął zostać zaprezentowany w połowie marca na festiwalu South By Southwest. Ostatecznie jednak z powodu pandemii koronawirusa przesunięto datę jego premiery.

Przypomnijmy: dyskografię Osbourne’a zamyka tegoroczny album „Ordinary Man”. Krążek trafił do sprzedaży 21 lutego.

Merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV